Vai jums jau ir 18 gadi ?
Alkohola lietošanai ir negatīva ietekme, tā pārdošana, iegādāšanās un nodošana nepilngadīgajām personām ir aizliegta.

Dynami:T zibenīga iedarbība!

Iepazīsties ar Dynami:T – enerģijas dzēriens, kas uzlādēs Tavu dienu!

Dynami:T zibenīgā iedarbība sniedz Tev nepieciešamo enerģijas lādiņu, lai pieveiktu visus izaicinājumus, ko diena Tev nesīs.

Atspirdzinošā un vienmēr gardā klasiskā Dynami:T garša iekļauj sevī lielisku salduma un skābuma balansu. Starp klasisko, arbūza, mohito, mango un citām lieliskām garšām, ikviens atradīs sev mīļāko no Dynamit:T klāsta!

Dynamit:T ir ne tikai gards, bet satur arī visu nepieciešamo eksplozīvas enerģijas gūšanai – kofeīns (35mg/100ml) un taurīns (450mg/100ml) ir burvju putekļi zibenīgai enerģijas uzlādei jebkurā dienas laikā. Vai dodies uz sporta zāli, vai nepieciešams fokuss darbā un mācībās, vai arī vienkārši vajadzīgs enerģijas lādiņš atlikušajai dienai, Dynami:T ir Tavs sabiedrotais!

Izvēlies savu mīļāko garšu un piemērotāko iepakojumu atbilstoši savam ikdienas ritmam un izbaudi zibenīgo Dynamit:T iedarbību!

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas analītiskās un veiktspējas sīkdatnes. Lūdzu atzīmējiet savu izvēli. Sīkdatņu politika

Obligāti nepieciešamās sīkdatnes
Analītiskās sīkdatnes
Piekrist tikai atzīmētajām
Piekrist visām sīkdatnēm