Are you 18 years old?
CONSUMPTION OF ALCOHOL HAS A NEGATIVE IMPACT. IT IS PROHIBITED TO SELL IT, BUY IT AND PASS IT ON TO MINORS.

Press releases

31.05.19
Pie Cēsu alus darītavas Cēsīs no 7.jūnija varēs iegādāties lejamo alu, sidru un kvasu

Izvērtējot realizācijas apjomus un pircēju pieprasījumu un vēlmi iegādāties produkciju tieši pie ražotnes, Cēsu alus arī šajā sezonā organizēs pieprasītāko Cēsu alus produktu tirdzniecību pie Cēsu alus darītavas Cēsīs. Pircējiem būs iespēja iegādāties tikko no darītavas piegādātos Cēsu alus dzērienus: Cēsu Premium Bohemian, Brūža Nefiltrēto, Brūža Samtaino un Mītavas alu, kā arī Dārza sidru un Ulmaņlaiku kvasu. Dzērienus varēs iegādāties lejamā veidā uz vietas pieejamos vai pircēju līdzpaņemtos traukos.

Tirdzniecība pie Cēsu alus darītavas sāksies piektdien 7.jūnijā un turpmāk notiks katru piektdienu un sestdienu – Cēsu alus darītavas teritorijā, Aldaru laukumā 1, Cēsīs. Tirdzniecības vietā būs pieejami iepakojumi (1l, 2l un 5l plastikāta pudeles) lejamo dzērienu ērtai transportēšanai. Pircēji var ņemt līdzi arī savus traukus, kuros iepildīt dzērienus.

Tirdzniecības vietas darba laiks:
Piektdienās: plkst.16:00 – 20:00
Sestdienās: plkst. 9:00 – 15:00

Pircējiem būs iespēja izmantot atlaides laimīgajās stundās (piektdienās no plkst. 19:00 – 20:00, sestdienās no plkst. 09:00 – 10:00 un 14:00 – 15:00) un iegādāties dzērienus par draudzīgām cenām.

Gaidīsim jūs Cēsīs!

This website uses cookies in order to ensure you the best experience on Cēsu alus website and improve the user experience.
Read more
Accept