Are you already 18 years old?

Alcohol use has a negative effect, its sale, purchase and transfer to minors is prohibited.

Veselīgu dzīvesveidu veicinoša kampaņa Performance Challenge noslēdzas ar galvenās balvas pasniegšanu 1000 EUR apmērā

2016.gada sākumā AS “Cēsu alus” aizsāka sociālu kampaņu Performance Challenge ar mērķi veicināt veselīgu un aktīvu dzīvesveidu Latvijas iedzīvotāju vidū – kampaņas dalībnieki izaicināja sevi pozitīvām pārmaiņām, pievēršoties aktīvai sportošanai un sabalansētam uzturam.

9.aprīlī sporta klubā Veselības Fabrika notika Performance Challenge fināls un tajā ar 1000 EUR naudas balvu sveica konkursa uzvarētāju – jauno veterinārārstu Pauli Nartišu, kurš konkursa laikā sasniedza ievērojamus rezultātus – 60 dienu laikā Paulis zaudēja 15.6 kilogramus liekā svara, bet uz konkursa fināla dienu kopumā bija zaudējis jau 18 kilogramus.

Fitnesa treneris Andris Krūmiņš, Performance Challenge uzvarētājs Paulis Nartišs, AS Cēsu alus Tirdzniecības un Mārketinga daļas vadītājs Gustavs Zatlers

Par iedzīvotāju vēlmi uzlabot savu veselību un dzīves kvalitāti liecina vērā ņemamais kampaņas Performance Challenge reģistrēto dalībnieku skaits – vairāk kā 3100. Ievērojot fizisko aktivitāšu plānu un ikdienas diētu, kas papildināta ar proteīnu saturošiem dzērieniem, par progresu fiziskās formas uzlabošanā dalībnieki atskaitījās, publicējot bildes sociālajos kontos. Visaktīvāk dalībnieki bildes ievietoja savos Instagram kontos, kur kopumā publicētas gandrīz 4000 bildes ar mirkļbirku #PerformanceChallenge.

Piena proteīnu dzērieni ir samērā jauns, bet strauji augošs segments dzīvesstila dzērienu tirgū. Kampaņa Performance Challenge tika organizēta pēc dzīvesstila dzērienu kategorijas vadošā zīmola Protein Performance iniciatīvas, lai informētu sabiedrību par sabalansēta uztura nozīmi, uzsverot olbaltumvielu lomu uzturā.

Protein Performance ir proteīnu dzēriens, kas darbojas kā jaunās paaudzes uzkoda un var tikt lietots kā pilnvērtīgas ēdienreizes sastāvdaļa ikdienas olbaltumvielu jeb proteīnu devas uzņemšanai. Tas kalpo arī kā lielisks atbalsts treniņiem, atjaunojot spēka rezerves un veicinot muskuļu masas pieaugumu. Protein Performance ir funkcionāls dzēriens, kā pamatsastāvā ir augstas kvalitātes dabīgs piens ar samazinātu laktozes saturu un ar D vitamīnu, dzēriens nesatur glutēnu. Šobrīd dzēriens pieejams ar divām garšām – banānu & šokolādes un zemeņu, pildīts ērtā 0,33l tetrapakas iepakojumā.

Kampaņas resursi:

www.challenge.lv

www.facebook.com/performancechallenge

www.instagram.com/protein_performance