Vai jums jau ir 18 gadi ?
Akohola lietošanai ir negatīva ietekme, tā pārdošana, iegādāšanās un nodošana nepilngadīgajām personām ir aizliegta.
Karjera
Pievienojies mūsu komandai

Ja Tev acīs ir dzirkstele, Tu esi ideju ģenerators un Tev ir patiesa vēlme savas idejas īstenot – Cēsu alus aicina Tevi savā komandā! Ja Tev piemīt iekšēja nepieciešamība atklāt un realizēt savu potenciālu, ir dabīga zinātkāre un vēlme pilnveidoties, un mērķu realizēšana Tev sagādā gandarījumu – Cēsu alus komanda ir īstā lieliem mērķiem!

Vakances
Sezonas darbs

Lai karstajā laikā spētu nodrošināt pieaugošās slāpes, mēs ik pavasari, savā komandā aicinām papildspēkus. Lieliska iespēja studentiem katru sezonu izmēģināt citu profesiju.

Pieteikties
Prakses vieta

Prakse ir lieliska iespēja gan studentiem iepazīt profesiju un uzņēmumu, gan arī mums kā darba devējam palūkoties uz potenciālajiem darbiniekiem. Katru gadu Cēsu alus darītavā praktizējas vismaz piecu dažādu profesiju studenti. Pieprasītākās prakses vietas ir pārtikas tehnologi, ķīmiķi, loģistikas speciālisti, grāmatveži un tirdzniecības speciālisti.  Par Tev interesējošo prakses jomu uzdod jautājumu mūsu personāla projektu vadītājai.

Pieteikties
TOP IEMESLI, KĀPĒC STRĀDĀT CĒSU ALŪ
PIEREDZES STĀSTI
Juris Kovaļenko
Reģionālais tirdzniecības vadītājs
Kristaps Liedskalniņš
Pildīšanas līniju operators
PIEREDZES APMAIŅA

Cēsu alus  īsteno labo praksi – darbinieku pieredzes apmaiņas braucienus uz Olvi grupā esošām alus darītavām, kā arī ekskursijas uz dažādiem ražošanas uzņēmumiem.  Uzņēmums izmanto arī pieaugušo izglītības un mobilitātes projekta “Leonardo da Vinči” iespējas, kā ietvaros  daudzi uzņēmuma speciālisti dodas pieredzes apmaiņas braucienā uz grupas uzņēmumu Olvi Oyj  kvalifikācijas paaugstināšanas un jaunu tehnoloģiju apguves nolūkos. Pieredzes apmaiņas projektos gūtās zināšanas tiek realizētas savā darba vietā – Cēsu alus darītavā.  Šāda pieredzes apmaiņa ir būtiska amatos, kuros Latvijā nav pieejams plašs mācību piedāvājums.

Vakances
PERSONĀLA PROJEKTU VADĪTĀJS/-A

Realizēt amata misiju:
Nodrošināt uzņēmumu ar izciliem, strādāt gribošiem un uz mērķi orientētiem darbiniekiem.

Pieteikties
MĀRKETINGA PROJEKTU VADĪTĀJS/-A

Realizēt amata misiju:
Radoši un inovatīvi izstrādāju izcilus, pelnošus produktus un klientu mīlētus zīmolus, rūpējos par vienotas korporatīvās identitātes attīstību.

Pieteikties
GRĀMATVEDĪBAS PRAKTIKANTS/-E

Iespēju praktiski iepazīties ar liela uzņēmuma grāmatvedības organizācijas sistēmu, kā arī grāmatvedības kārtošanas praktisku iemaņu attīstīšanu.

Pieteikties
VECĀKAIS GRĀMATVEDIS/-E

Realizēt amata misiju:
Profesionāli, kvalitatīvi, savlaicīgi, precīzi un ātri veicu  grāmatvedības datu apstrādi, nodrošinot nepārtrauktu uzņēmuma darbību un atbildībā esošo procesu attīstību.

Pieteikties
ALUS PRODUKTU GRUPAS VADĪTĀJS/-A

Realizēt amata misiju:

Radoši un inovatīvi izstrādāju izcilus, pelnošus produktus un klientu mīlētus zīmolus. WOW EFEKTS!

Pieteikties
NOLIKTAVAS VADĪTĀJS/-A

Realizēt amata misiju:

Efektīvi vadu, attīstu un iedvesmoju noliktavas komandu. Nodrošinu noliktavas materiālo vērtību apriti, uzskaiti un optimizēju noliktavas darbu. Rūpējos, lai Cēsu alus klienti tiktu nodrošināti ar kvalitatīvu un savlaicīgu produkcijas piegādi.

Pieteikties
AUTOIEKRĀVĒJA VADĪTĀJS/-A (uz sezonas laiku)

Realizēt amata misiju:

Efektīvi, ātri, precīzi un savlaicīgi veicu kravu izkraušanu un iekraušanu, kā arī kvalitatīvi apkalpoju iekšējos un ārējos klientus! Rūpējos par kārtību atbildībā esošajā noliktavā/sektoros.

Pieteikties
PAKOTĀJS/-A (uz sezonas laiku)

Realizēt amata misiju:

Ātri, kvalitatīvi un savlaicīgi veicu pakošanas darbus. Rūpējos par kārtību atbildībā esošajos sektoros.

Pieteikties
PILDĪŠANAS LĪNIJAS OPERATORUS (UZ SEZONAS LAIKU)

Realizēt amata misiju:

Es efektīvi uzraugu pildīšanas līnijas darbu, lai saražotu augstas un nemainīgas kvalitātes produktus. Rūpējos par kārtību atbildībā esošajos sektoros.

Pieteikties
Ielādēt visas
Karjera
Karjera
Informējam, ka lai nodrošinātu vislabāko Cēsu alus mājas lapas darbību un uzlabotu lietošanas pieredzi, tiek izmantotas sīkdatnes (cookies angļu val.).
Uzzināt vairāk
Piekrītu