Vai jums jau ir 18 gadi ?
Alkohola lietošanai ir negatīva ietekme, tā pārdošana, iegādāšanās un nodošana nepilngadīgajām personām ir aizliegta.
Karjera
Pievienojies mūsu komandai

AS “Cēsu alus” ir ar tradīcijām un pieredzi bagāta, ilgtspējīga un moderna dzērienu ražotne ar savu produkcijas izplatīšanas tīklu, kas veido pozitīvu dzērienu baudīšanas kultūru. Mēs ne tikai ražojam inovatīvus dzērienus Cēsīs – mūsu loģistikas, pārdošanas un mārketinga komandas rūpējas par mūsu gardo dzērienu pieejamību patērētājiem ne tikai Latvijā, bet arī pasaulē.
Mūsu uzņēmumā strādā vairāk nekā 250 darbinieku visā Latvijā.

ILGTSPĒJA

INOVĀCIJAS

IEDVESMA

Vakances
PRAKSES IESPĒJAS UZŅĒMUMĀ

MUMS IR DAUDZ DARĀMĀ!

Vai zināji, ka mēs darām 74 dažādus alkoholiskos un bezalkoholiskos dzērienus? Šogad esam nodrošinājuši prakses vietas 21 jaunietim. Realizējam mūsu uzņēmumā arī Darba vidē balstītās mācības. Prakses iespējām piesakies mūsu mājas lapā,  vakanču sadaļā vai sūti pieteikumu uz darbs@cesualus.lv, norādot vēlamo prakses vietu, plānoto prakses periodu un prakses uzdevumus.

Vēlies uzzināt, kas vēl notiek Cēsu darītavā? Pieseko mums šeit: Cēsu darītava

TĀLĀK
Iepazīsti amatus

Lai mūsu darbinieki izprastu sava darba vērtību un nozīmi uzņēmumā, katram amatam ir nodefinēta amata misija. Mēs ticam, ka darbinieki, kuriem ir skaidra izpratne par sava darba vērtību, ir motivētāki. Nodrošinot darbiniekam jēgpilnu darbu, nerodas jautājumi vai pārpratumi par darba izpildes nepieciešamību.

Tālāk
TOP IEMESLI, KĀPĒC STRĀDĀT CĒSU ALŪ
DARBS CĒSU ALŪ
Darbs Cēsu alū
Video tūrē iepazīsties ar Cēsu alus darītavu
Darbinieka labumi Cēsu alū
Saviem darbiniekiem nodrošinām plašu labumu grozu
PIEREDZES APMAIŅA

Cēsu alus  īsteno labo praksi – darbinieku pieredzes apmaiņas braucienus uz Olvi grupā esošām alus darītavām, kā arī ekskursijas uz dažādiem ražošanas uzņēmumiem.  Uzņēmums izmanto arī pieaugušo izglītības un mobilitātes projekta “Leonardo da Vinči” iespējas, kā ietvaros  daudzi uzņēmuma speciālisti dodas pieredzes apmaiņas braucienā uz grupas uzņēmumu Olvi Oyj  kvalifikācijas paaugstināšanas un jaunu tehnoloģiju apguves nolūkos. Pieredzes apmaiņas projektos gūtās zināšanas tiek realizētas savā darba vietā – Cēsu alus darītavā.  Šāda pieredzes apmaiņa ir būtiska amatos, kuros Latvijā nav pieejams plašs mācību piedāvājums.

Piesakies darbam

darbs@cesualus.lv

Cēsu alus vērtības

CĒSU ALUS DARĪTAVA

Aldaru laukums 1, Cēsis, LV – 4101
Tālr. 64122423, Fakss 64124871
E-pasts: cesualus@cesualus.lv

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas analītiskās un veiktspējas sīkdatnes. Lūdzu atzīmējiet savu izvēli. Sīkdatņu politika

Obligāti nepieciešamās sīkdatnes
Analītiskās sīkdatnes
Piekrist tikai atzīmētajām
Piekrist visām sīkdatnēm