Vai jums jau ir 18 gadi ?
Alkohola lietošanai ir negatīva ietekme, tā pārdošana, iegādāšanās un nodošana nepilngadīgajām personām ir aizliegta.
Karjera
Pievienojies mūsu komandai

AS “Cēsu alus” ir ar tradīcijām un pieredzi bagāta, ilgtspējīga un moderna dzērienu ražotne ar savu produkcijas izplatīšanas tīklu, kas veido pozitīvu dzērienu baudīšanas kultūru. Mēs ne tikai ražojam inovatīvus dzērienus Cēsīs – mūsu loģistikas, pārdošanas un mārketinga komandas rūpējas par mūsu gardo dzērienu pieejamību patērētājiem ne tikai Latvijā, bet arī pasaulē.
Mūsu uzņēmumā strādā vairāk nekā 250 darbinieku visā Latvijā.

ILGTSPĒJA

INOVĀCIJAS

IEDVESMA

Vakances
PRAKSES IESPĒJAS UZŅĒMUMĀ

MUMS IR DAUDZ DARĀMĀ!

Vai zināji, ka mēs darām 74 dažādus alkoholiskos un bezalkoholiskos dzērienus? Šogad esam nodrošinājuši prakses vietas 21 jaunietim. Realizējam mūsu uzņēmumā arī Darba vidē balstītās mācības. Prakses iespējām piesakies mūsu mājas lapā,  vakanču sadaļā vai sūti pieteikumu uz darbs@cesualus.lv, norādot vēlamo prakses vietu, plānoto prakses periodu un prakses uzdevumus.

Vēlies uzzināt, kas vēl notiek Cēsu darītavā? Pieseko mums šeit: Cēsu darītava

TĀLĀK
Iepazīsti amatus

Lai mūsu darbinieki izprastu sava darba vērtību un nozīmi uzņēmumā, katram amatam ir nodefinēta amata misija. Mēs ticam, ka darbinieki, kuriem ir skaidra izpratne par sava darba vērtību, ir motivētāki. Nodrošinot darbiniekam jēgpilnu darbu, nerodas jautājumi vai pārpratumi par darba izpildes nepieciešamību.

Tālāk
TOP IEMESLI, KĀPĒC STRĀDĀT CĒSU ALŪ
DARBS CĒSU ALŪ
Darbs Cēsu alū
Video tūrē iepazīsties ar Cēsu alus darītavu
Darbinieka labumi Cēsu alū
Saviem darbiniekiem nodrošinām plašu labumu grozu
PIEREDZES APMAIŅA

Cēsu alus  īsteno labo praksi – darbinieku pieredzes apmaiņas braucienus uz Olvi grupā esošām alus darītavām, kā arī ekskursijas uz dažādiem ražošanas uzņēmumiem.  Uzņēmums izmanto arī pieaugušo izglītības un mobilitātes projekta “Leonardo da Vinči” iespējas, kā ietvaros  daudzi uzņēmuma speciālisti dodas pieredzes apmaiņas braucienā uz grupas uzņēmumu Olvi Oyj  kvalifikācijas paaugstināšanas un jaunu tehnoloģiju apguves nolūkos. Pieredzes apmaiņas projektos gūtās zināšanas tiek realizētas savā darba vietā – Cēsu alus darītavā.  Šāda pieredzes apmaiņa ir būtiska amatos, kuros Latvijā nav pieejams plašs mācību piedāvājums.

Vakances
DARBA VAI VIDES AIZSARDZĪBAS SPECIĀLISTS/-E (APMAKSĀTA PRAKSES VIETA)

Apgūt amata misiju:

Nodrošinu darba aizsardzības pasākumus, attīstību un darba vides uzraudzību, lai darbinieku darba vide būtu maksimāli droša. Nodrošinu likumdošanai, labajai praksei un saistošajiem kvalitātes standartiem atbilstošu, drošu apkārtējo vidi uzņēmumā un dabā.

Pieteikties
SAIMNIECĪBAS PĀRZINIS/E

Realizēt amata misiju:

Es plānoju un organizēju savlaicīgu,  optimālu iekārtu rezerves daļu  krājumu  pasūtīšanu un uzskaiti, plānotajām iekārtu apkopēm un remontiem, lai nodrošinātu efektīvu un  nepārtrauktu ražošanas procesu. Nodrošinu saimniecisko darbu vadību un organizēšanu, materiālu sagādi, to realizācijai.

Pieteikties
IEPIRKUMU SPECIĀLISTS/-E

Realizēt amata misiju:

Es organizēju savlaicīgu un optimālu izejmateriālu pasūtīšanu un uzskaiti, lai  nodrošinātu efektīvu un  nepārtrauktu ražošanas procesu.

Pieteikties
KRAVU KONTROLIERIS/-E (Uz sezonas laiku līdz augusta beigām)

Realizēt amata misiju:

Nodrošinu produkcijas, taras un citu materiālo vērtību precīzu kustības kontroli!

Pieteikties
TIRDZNIECĪBAS VEICINĀTĀJS/-A (KURZEME)

Realizēt amata misiju:

Būt čaklam, ātram, precīzam un rūpēties, lai Cēsu Alus produkts ir redzamākais un vislabāk izvietotais tirdzniecības vietās savā reģionā.

Pieteikties
BRIGADIERIS/-E (PILDĪŠANAS NODAĻĀ)

Realizēt amata misiju:

Efektīvi vadu, attīstu un iedvesmoju savu komandu. Nodrošinu efektīvu, nepārtrauktu un maksimāli ātru pildīšanas darbu, lai saražotu augstas un nemainīgas kvalitātes produktus.

Pieteikties
PILDĪŠANAS LĪNIJAS OPERATORS/-E (UZ SEZONAS LAIKU)

Realizēt amata misiju:

Es efektīvi uzraugu pildīšanas iekārtas darbu, lai saražotu augstas un nemainīgas kvalitātes produktus. Rūpējos par kārtību atbildībā esošajos sektoros.

Pieteikties
INVENTĀRA NOLIKTAVAS DARBINIEKS

Realizēt amata misiju:

Efektīvi apkalpoju HoReCa klientus, nodrošinot augstas kvalitātes servisu izlejamā alus un citu iekārtu uzstādīšanā un uzturēšanā.

Pieteikties
LABORANTS/-E

Realizēt amata misiju:

Es nodrošinu efektīvu, pastāvīgu produkcijas kvalitātes kontroli, lai patērētājiem piedāvātu augstas un nemainīgas kvalitātes produktus, kā uzņēmuma veiksmes atslēgu.

Pieteikties
KRĀVĒJS/-A (UZ SEZONAS LAIKU)

Realizēt amata misiju: Efektīvi, ātri, veicu kravas izkraušanu un pasūtījumu komplektēšanu! Rūpējos par kārtību atbildībā esošajos sektoros! Pienākumi: konteineru izkraušana ar rokām; veikt importa un eksporta produkcijas pārvietošanu ar elektrisko rohlu gatavās produkcijas noliktavā; Prasmi strādāt ar tehniku uzskatīsim par priekšrocību, taču ja prasmes nav, apmācīsim. Prasības kandidātiem: gatavība un spēja veikt fizisku darbu; godprātīga […]

Pieteikties
PAKOTĀJS/-A (UZ SEZONAS LAIKU)

Realizēt amata misiju:

Ātri, kvalitatīvi un savlaicīgi veicu pakošanas darbus. Rūpējos par kārtību atbildībā esošajos sektoros.

Pieteikties
AUTOKRĀVĒJA VADĪTĀJS/-A (TARAS NOLIKTAVĀ)

Realizēt amata misiju:

Nodrošinu efektīvu taras iekraušanu, izkraušanu un piegādi iekšējiem un ārējiem klientiem. Rūpējos par kārtību atbildībā esošajos sektoros!

Pieteikties
LEAN NEPĀRTRAUKTO UZLABOJUMU SPECIĀLISTS RAŽOŠANĀ

Realizēt amata misiju:

Veicu procesu efektivitātes izpēti, lai piedāvātu jaunus risinājumus to uzlabošanai, ražošanas efektivitātes paaugstināšanai un darba organizācijas pilnveidošanai. Veidoju nepārtrauktu uzlabojumu kultūru ražošanā, vadot uzlabojumu projektus. Esmu LEAN iekšējais eksperts un vēstnesis citiem darbiniekiem.

Pieteikties
MEHATRONISKO/ELEKTRISKO SISTĒMU TEHNIĶIS/-E

Realizēt amata misiju:

Es sniedzu ātro palīdzību visām ražošanas iekārtām 24/7, atbilstoši ekspluatācijas noteikumiem.

Pieteikties
Ielādēt visas

Piesakies darbam

darbs@cesualus.lv

Cēsu alus vērtības

CĒSU ALUS DARĪTAVA

Aldaru laukums 1, Cēsis, LV – 4101
Tālr. 28011211
E-pasts: cesualus@cesualus.lv

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas analītiskās un veiktspējas sīkdatnes. Lūdzu atzīmējiet savu izvēli. Sīkdatņu politika

Obligāti nepieciešamās sīkdatnes
Analītiskās sīkdatnes
Piekrist tikai atzīmētajām
Piekrist visām sīkdatnēm