Vai jums jau ir 18 gadi ?
Alkohola lietošanai ir negatīva ietekme, tā pārdošana, iegādāšanās un nodošana nepilngadīgajām personām ir aizliegta.
Miezītis akcijas noteikumi

1. AS Cēsu alus reģ. nr. 40003030721, juridiskā adrese: Aldaru laukums 1, Cēsis, LV-4101, rīkotā produkta: alus Miezītis 1L PET akcija „Mainām korķus pret balvu!” norise Latvijas Republikas teritorijā no 2020.gada 1.marta līdz 2020.gada 30. aprīlim.
2. Akcijā var piedalīties jebkura 18 gadu vecumu sasniegusi persona.
3. Lai piedalītos akcijā, potenciālajam akcijas dalībniekam jāiegādājas alus Miezītis 1L PET pudelēs ar dzelteno akcijas korķi ar uzrakstu «MIEZĪTIS AKCIJA 2020». Akcijas korķus var apmainīt pret t-kreklu vai cepuri Virši degvielas uzpildes stacijās visā Latvijā. 30 korķi = 1 XL izmēra T-krekls vai cepure.
4. Par derīgiem tiks atzīti tikai tādi korķi, kas noskrūvēti no Miezītis 1L PET pudeles. Korķi, kuru izskats neļauj noteikti spriest par to izcelsmi, tiek uzskatīti par nederīgiem.
5. AS Cēsu alus patur tiesības pārbaudīt iesniegto akcijas korķu autentiskumu. Par viltotu korķu izmantošanu ar mērķi saņemt akcijas balvu, vainīgo personu var saukt pie atbildības Latvijas Republikas likumdošanā paredzētajā kārtībā.
6. Miezītis 1L PET akcijas balvu skaits ir ierobežots. Tās ir iespējams apmainīt, kamēr balvas ir pieejamas.
7. Akcijas balvas nevar apmainīt pret citām balvām, kā arī tās netiek konvertētas naudas summā, kas ekvivalenta balvas vērtībai.
8. Jautājumu, kā arī balvu izsniegšanas neskaidrību gadījumā e-pasts informācijai: info@cesualus.lv
9. Akcijas korķus no 01.03.2020. līdz 30.04.2020. iespējams apmainīt pret balvām, uzrādot personu apliecinošu dokumentu: AKCIJAS VIETU SARAKSTS.

Informējam, ka lai nodrošinātu vislabāko Cēsu alus mājas lapas darbību un uzlabotu lietošanas pieredzi, tiek izmantotas sīkdatnes (cookies angļu val.).
Uzzināt vairāk
Piekrītu