Vai jums jau ir 18 gadi ?
Akohola lietošanai ir negatīva ietekme, tā pārdošana, iegādāšanās un nodošana nepilngadīgajām personām ir aizliegta.
Miezītis akcijas noteikumi

1. AS Cēsu alus reģ. nr. 40003030721, juridiskā adrese: Aldaru laukums 1, Cēsis, LV-4101, rīkotā produkta: alus Miezītis 1L PET akcija „Mainām korķus pret kreklu!” noris Latvijas Republikas teritorijā no 2019.gada 15.februāra līdz 2019.gada 15.aprīlim.

2. Akcijā var piedalīties jebkura 18 gadu vecumu sasniegusi persona.

3. Lai piedalītos akcijā, potenciālajam akcijas dalībniekam jāiegādājas alus Miezītis 1L PET pudelēs ar sarkano akcijas korķi ar uzrakstu «MIEZĪTIS AKCIJA 2019». Akcijas korķus var apmainīt pret T-krekliem Virši degvielas uzpildes stacijās visā Latvijā. 30 korķi = 1 XL izmēra T-krekls.

4. Par derīgiem tiks atzīti tikai tādi korķi, kas noskrūvēti no Miezītis 1L PET pudeles. Korķi, kuru izskats neļauj noteikti spriest par to izcelsmi, tiek uzskatīti par nederīgiem.

5. Akcijas korķus no 15.02.2019. līdz 15.04.2019. iespējams apmainīt pret balvām sekojošās vietās, uzrādot personu apliecinošu dokumentu: AKCIJAS VIETU SARAKSTS.

6. AS Cēsu alus patur tiesības pārbaudīt iesniegto akcijas korķu autentiskumu. Par viltotu korķu izmantošanu ar mērķi saņemt akcijas balvu, vainīgo personu var saukt pie atbildības Latvijas Republikas likumdošanā paredzētajā kārtībā.

7. Akcijas balvas nevar apmainīt pret citām balvām, kā arī tās netiek konvertētas naudas summā, kas ekvivalenta balvas vērtībai.

8. Jautājumu, kā arī balvu izsniegšanas neskaidrību gadījumā e-pasts informācijai: info@cesualus.lv

Informējam, ka lai nodrošinātu vislabāko Cēsu alus mājas lapas darbību un uzlabotu lietošanas pieredzi, tiek izmantotas sīkdatnes (cookies angļu val.).
Uzzināt vairāk
Piekrītu