Vai jums jau ir 18 gadi ?
Akohola lietošanai ir negatīva ietekme, tā pārdošana, iegādāšanās un nodošana nepilngadīgajām personām ir aizliegta.
Miezītis akcijas noteikumi

1. AS Cēsu alus reģ. nr. 40003030721, juridiskā adrese: Aldaru laukums 1, Cēsis, LV-4101, rīkotā produkta: alus Miezītis 1L PET akcija „Mainām korķus pret kreklu!” noris Latvijas Republikas teritorijā no 2018.gada 15.marta līdz 2018.gada 1.maijam.

2. Akcijā var piedalīties jebkura 18 gadu vecumu sasniegusi persona.

3. Lai piedalītos akcijā, potenciālajam akcijas dalībniekam jāiegādājas alus Miezītis 1L PET pudelēs ar dzelteno akcijas korķi ar uzrakstu «MIEZĪTIS AKCIJA». Akcijas korķus var apmainīt pret t-krekliem Virši degvielas uzpildes stacijās visā Latvijā. 23 korķi = 1 XL izmēra T-krekls.

4. Par derīgiem tiks atzīti tikai tādi korķi, kas noskrūvēti no Miezītis 1L PET pudeles. Korķi, kuru izskats neļauj noteikti spriest par to izcelsmi, tiek uzskatīti par nederīgiem.

5. Akcijas korķus no 15.03.2018 līdz 01.05.2018 iespējams apmainīt pret balvām sekojošās vietās, uzrādot personu apliecinošu dokumentu: AKCIJAS VIETU SARAKSTS.

6. AS Cēsu alus patur tiesības pārbaudīt iesniegto akcijas korķu autentiskumu. Par viltotu korķu izmantošanu ar mērķi saņemt akcijas balvu, vainīgo personu var saukt pie atbildības Latvijas Republikas likumdošanā paredzētajā kārtībā.

7. Akcijas balvas nevar apmainīt pret citām balvām, kā arī tās netiek konvertētas naudas summā, kas ekvivalenta balvas vērtībai.

8. Jautājumu, kā arī balvu izsniegšanas neskaidrību gadījumā e-pasts informācijai: info@cesualus.lv