Vai jums jau ir 18 gadi ?
Alkohola lietošanai ir negatīva ietekme, tā pārdošana, iegādāšanās un nodošana nepilngadīgajām personām ir aizliegta.

Vadība

EVA SIETIŅSONE

VALDES PRIEKŠSĒDĒTĀJA

AS „Cēsu alus” valdes priekšsēdētāja un uzņēmuma vadītāja kopš 2004.gada. Uzņēmumā savu darbību uzsāka 2002.gadā kā Finanšu un administratīvā direktore.

E. Sietiņsone iepriekšējā profesionālajā darbībā bijusi Creditreform Latvia finanšu analītiķe un auditore starptautiskā auditorkompānijā PriceWaterhouseCoopers.

2009.gadā ieguvusi Rīgas Ekonomikas augstskolas maģistra grādu EMBA Augstākā līmeņa vadībā, 2001.gadā iegūts maģistra grāds Finanšu specialitātē Latvijas Universitātes Ekonomikas un Vadības fakultātē.

 

E. Sietiņsone, pārstāvot uzņēmuma un alus un dzērienu ražošanas nozares intereses, ir valdes locekle sekojošās organizācijās:

  • Latvijas Alus darītāju asociācija;
  • Alus un dzērienu iepakojumu savienība;
  • Latvijas Bezalkoholisko dzērienu uzņēmēju asociācija

GUSTAVS ZATLERS

TIRDZNIECĪBAS UN MĀRKETINGA DAĻAS VADĪTĀJS

AS „Cēsu alus” pārdošanas un mārketinga vadītājs kopš 2005.gada; sākot ar 2009.gadu ir uzņēmuma valdes loceklis. 2004.gadā pievienojies Cēsu alus komandai, darbojies vairākos tirdzniecības amatos, tostarp arī kā Lielo klientu tirdzniecības vadītājs.

Iepriekšējā profesionālā pieredze saistīta ar studiju specifiku, turpinot profesionālo dienestu Nacionālajos Bruņotajos spēkos.

2010. gadā ieguvis Rīgas Ekonomikas augstskolas maģistra grādu EMBA Augstākā līmeņa vadībā, 2000.gadā absolvējis Nacionālās Aizsardzības akadēmiju, iegūstot Vada komandiera kvalifikāciju.

DITA SLOKA

FINANŠU, IT UN LOĢISTIKAS DAĻAS VADĪTĀJA

AS „Cēsu alus” Finanšu un IT daļas vadītāja kopš 2009.gada. Loģistikas daļas vadītāja kopš 2016.gada oktobra.

Uzņēmumā darbojas no 2005.gada, kad pievienojās Cēsu alus komandai grāmatvedes amatā, bijusi arī galvenā grāmatvede.

Iepriekšējā darba pieredze saistīta galvenokārt ar grāmatveža profesiju dažādos uzņēmumos – kinokompānijā Baltic Film Services un autoapkopes uzņēmumā Sinhro-C.

2006.gadā ieguvusi bakalaura grādu ekonomikā Rēzeknes augstskolā. 2016.gadā ieguvusi maģistra grādu vadībzinātnē biznesa, mākslas un tehnoloģiju augstskolā RISEBA. 2007.gadā iegūts Latvijas Grāmatvežu asociācijas Grāmatveža sertifikāts. Šobrīd zināšanas papildina ACCA (The Association of Chartered Certified Accountants) kursos.

Kopš 2007.gada ir Latvijas Grāmatvežu asociācijas biedre.

ROLANDS VIMBA

RAŽOŠANAS UN TEHNISKĀS DAĻAS DIREKTORS

AS “Cēsu alus” Ražošanas un tehniskās daļas direktors kopš 2019.gada februāra.

Rolandam Vimbam ir vairāk kā 17 gadu pieredze vadītāja amatā, tajā skaitā ir ieguvis profesionālo pieredzi ražošanās sfērā, tehniskos un kvalitātes jautājumos.

2005.gadā ieguvis maģistra grādu ekonomikā Latvijas Lauksaimniecības universitātē un 2002.gadā iegūts inženiera grāds enerģētikā Rīgas Tehniskajā universitātē.

MAIJA VIKMANE

MĀRKETINGA DAĻAS VADĪTĀJA

AS “Cēsu alus” mārketinga nodaļas vadītāja kopš 2015.gada. Pievienojās Cēsu alus komandai kā Produktu grupu vadītāja 2013.gadā.

Iepriekšējā darba pieredze saistīta galvenokārt ar mārketinga sfēru dažādos uzņēmumos, tostarp Procter&Gamble un Draugiem.lv grupā.

2007.gadā iegūts bakalaura grāds Ekonomikā un uzņēmējdarbības vadībā Rīgas Starptatiskajā Ekonomikas un Biznesa Administrācijas augstskolā. 2008.gadā Maija ieguvusi maģistra grādu starptautiskajā mārketingā biznesa augstskolā Barselonā, Spānijā.

AGITA KĀRKLIŅA

KOMUNIKĀCIJU VADĪTĀJA

 

AS “Cēsu alus” Komunikāciju vadītāja kopš 2016.gada aprīļa.

Iepriekšējā profesionālā darbība saistīta ar Mārketinga un komunikāciju speciālistes pienākumu veikšanu informāciju tehnoloģiju nozares uzņēmumā un pirms tam darbojoties personāla jomā.

2010.gadā ieguvusi Latvijas Universitātes sociālo zinātņu bakalaura grādu komunikācijas zinātnē, ar specializāciju sabiedriskajās attiecībās.

Informējam, ka lai nodrošinātu vislabāko Cēsu alus mājas lapas darbību un uzlabotu lietošanas pieredzi, tiek izmantotas sīkdatnes (cookies angļu val.).
Uzzināt vairāk
Piekrītu