Vai jums jau ir 18 gadi ?
Alkohola lietošanai ir negatīva ietekme, tā pārdošana, iegādāšanās un nodošana nepilngadīgajām personām ir aizliegta.

P8290030

Prakses vieta

Būtiskākais ieguvums, ko sniedz prakse, ir iespēja izzināt profesiju, kurā tiek apgūtas zināšanas. To vislabāk izdarīt esot reālā darba vidē un ciešā saskarē ar speciālistu ikdienu izvēlētajā profesijā.

Darba pieredze

Svarīgs ieguvums prakses laikā ir iespēja gūt reālu praktisku darba pieredzi. Dati par praksi noteikti jāiekļauj arī savā CV, kurā sadaļa “Darba pieredze” uzreiz pēc studiju beigšanas objektīvi nebūs tik bagātīga. Pēc augstskolas absolvēšanas meklējot darbu, CV ar prakses laiku, kas pavadīts konkrētos uzņēmumos, kā arī veikto pienākumu apraksts, noteikti būs interesantāks nākamajam darba devējam. Noteikti jāpalūdz prakses devēju atsauksmes!

Praktiskas zināšanas

Prakse sniedz konkrētās nozares speciālistu zināšanas un padomus, ko var saņemt tikai reālā darba vidē. Tādēļ prakses laikā ir svarīgi nekautrēties jautāt un tiekties izzināt, kā arī izrādīt iniciatīvu un vēlēties izdarīt vairāk, nekā prasīts augstskolas prakses nolikumā.
Ņemot vērā, ka prakses mērķis ir studenta zināšanu paplašināšana, atalgojums par praksi uzņēmumā netiek piedāvāts. Prakse noteikti ir lielisks veids, kā pierādīt sevi un sākt virzību pa karjeras kāpnēm jau studiju laikā vai tūlīt pēc skolas absolvēšanas.

Ieguvumi uzņēmumam

Ieguvēji ir gan studenti, gan arī uzņēmums, kas piedāvā prakses iespējas. Uzņēmums var izvērtēt topošo nozares speciālistu sagatavotības līmeni un to, cik tas ir atbilstošs tirgus vajadzībām. Uzņēmums var izteikt savus priekšlikumus augstskolām, kas, balstoties uz novērojumiem, var veikt uzlabojumus studiju kursa programmā, lai pilnveidotu topošo speciālistu izglītības līmeni. Reāls praktikantu pienesums uzņēmumā ir darba apjoma samazināšanās un palīdzīgas darba rokas kolēģu atvaļinājumu laikā. Labākajiem praktikantiem nereti tiek piedāvātas karjeras iespējas uzņēmumā.


  *
  *
  *
  *

  Pievienot CV
  Pievienot motivācijas vēstuli

  Informējam, ka lai nodrošinātu vislabāko Cēsu alus mājas lapas darbību un uzlabotu lietošanas pieredzi, tiek izmantotas sīkdatnes (cookies angļu val.).
  Uzzināt vairāk
  Piekrītu