Vai jums jau ir 18 gadi ?
Alkohola lietošanai ir negatīva ietekme, tā pārdošana, iegādāšanās un nodošana nepilngadīgajām personām ir aizliegta.

Preses relīzes

07.07.14
AS „Cēsu alus” jau otro gadu pēc kārtas saņem CrefoCert Zelta līmeņa sertifikātu

Uzņēmumam CrefoCert sertifikāts ir stabilitātes un kvalitātes zīme, kas apliecina uzņēmuma stabilitāti, veicina kopējo uzņēmuma reputāciju un spēju izpildīt finanšu saistības.

Pēc SIA Crefo Rating aprēķiniem tikai 5% Latvijas uzņēmumu atbilst CrefoCert sertifikāta iegūšanas kritērijiem, tāpēc tas ir īpašs izcilas maksātspējas apliecinājums konkurentu vidū. Uzņēmumu novērtēšanu veic neatkarīgs un profesionāls uzņēmums, izmantojot objektīvu un precīzu vērtējumu, kas izstrādāts sadarbībā ar Creditreform Risk Management Vācijā. CrefoCert sertifikātu piešķir SIA CREFO Rating, kas ir SIA Creditreform Latvija grupas uzņēmums. Sertifikācijas procesā tiek izmantota detalizēta finanšu datu analīze, riska klases un CrefoScore indeksa aprēķini, kas attiecīgi atspoguļo maksātspējas rādītājus. Finanšu datu analīzē tiek izmantoti daudzveidīgi rādītāji, piemēram, uzņēmuma strukturālie dati (darbinieku skaits, uzņēmuma vecums, juridiskā forma u.c.), uzņēmējdarbības nozares riska indikatori, PVN maksātāju reģistra informācija, Creditreform kredītvēstures datubāze, informācija par maksātnespējas, likvidācijas, reorganizācijas un citiem procesiem.

Iegūtais sertifikāts apliecina Cēsu alus uzņēmuma atbildīgo attieksmi un augsto maksājumu kultūras īstenošanu. Šis sertifikāts ir atpazīstams uzņēmuma finansiālās reputācijas instruments kā Latvijā, tā arī starptautiski, kas nodrošina uzticama un stabila sadarbības partnera reputāciju.

Informācijai: AS „Cēsu alus” ir reputācijas līderis un viens no lielākajiem nodokļu maksātājiem Vidzemes reģionā. Uzņēmums ir iekļauts VID padziļinātās sadarbības programmā jeb „baltajā sarakstā”, kā arī jau kopš 2012.gada atzīts pa Labāko darba devēju Vidzemē. AS „Cēsu alus” ir zelta līmeņa dalībnieks Latvijas uzņēmumu Ilgtspējas indeksā.

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas analītiskās un veiktspējas sīkdatnes. Lūdzu atzīmējiet savu izvēli. Sīkdatņu politika

Obligāti nepieciešamās sīkdatnes
Analītiskās sīkdatnes
Piekrist tikai atzīmētajām
Piekrist visām sīkdatnēm