Vai jums jau ir 18 gadi ?
Alkohola lietošanai ir negatīva ietekme, tā pārdošana, iegādāšanās un nodošana nepilngadīgajām personām ir aizliegta.

Preses relīzes

30.05.23
Cēsu alus darbinieki iestāda 2000 egļu jaunaudzi

Alus darītavas “Cēsu alus” darbinieki kopīgiem spēkiem iestādījuši 2000 egļu jaunaudzi, lai kompensētu gada laikā izmantoto papīra daudzumu “Cēsu Premium” alus stikla pudeļu etiķetēm. Projekts realizēts sadarbībā ar Latvijā lielāko pilna cikla meža apsaimniekošanas un kokrūpniecības uzņēmumu “PATA”, egles iestādot uzņēmumam piederošos mežos Drustu apkārtnē.

Egļu jaunaudze kompensēs viena gada laikā saražoto alus zīmola “Cēsu Premium” stikla pudeļu etiķetēm izmantoto papīra daudzumu. Šī ir kļuvusi jau par ikgadēju tradīciju, ko uzņēmums realizē katru pavasari. Pagājušajā gadā “Cēsu alus” darbinieki iestādīja 2000 egļu stādus Inčukalna apkārtnē.

Eva Sietiņsone, Cēsu alus valdes priekšsēdētāja: “Mēs esam izvērtējuši Cēsu Premium alus dzīves ciklu un produkta ražošanas ietekmi uz vidi. Lielu devumu ir sniegusi depozīta sistēma, ļaujot no tirgus atgūt apmēram 70% stikla pudeļu un izmantot tās vairākkārtīgi, kas nozīmē, ka netiek patērēti resursi jaunu pudeļu ražošanai un tiek samazināts atkritumu apjoms. Savukārt iestādītie koki ļauj kompensēt etiķešu ražošanai izmantoto papīru. Esam gandarīti par mūsu darbinieku atsaucību, piedaloties koku stādīšanas talkā. Mūsu sadarbības partneris – uzņēmums PATA – parūpēsies par to, lai iestādītās eglītes izaugtu par skaistu mežu.”

“Cēsu alus” solījumus labākai nākotnei un iniciatīvas skatīt šeit: www.cesualus.lv/betterfuture

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas analītiskās un veiktspējas sīkdatnes. Lūdzu atzīmējiet savu izvēli. Sīkdatņu politika

Obligāti nepieciešamās sīkdatnes
Analītiskās sīkdatnes
Piekrist tikai atzīmētajām
Piekrist visām sīkdatnēm