Vai jums jau ir 18 gadi?

Alkohola lietošanai ir negatīva ietekme, tā pārdošana, iegādāšanās un nodošana nepilngadīgajām personām ir aizliegta.

“Cēsu alus” investē 250 000 eiro zaļākā “Cēsu Premium” zīmolā

18/05/2021

Latvijas lielākā alus darītava un bezalkoholisko dzērienu ražošanas uzņēmums “Cēsu alus” zīmola “Cēsu Premium” attīstībā un jauna produktu dizaina izstrādē veicis kopumā 250 000 eiro investīcijas.

Saskaņā ar uzņēmuma zīmola “Cēsu Premium” attīstību, produktiem ir izveidots jauns un mūsdienīgs dizains, un alus sortiments papildināts ar “Cēsu Premium Green” alu, kas ir bezglutēna alus. Lai atbilstoši uzņēmuma vērtībām pozicionētu alus zīmolu “Cēsu Premium”, produktu dizainā iestrādāts būtisks elements – ilgtspējas solījumi nākamajām paaudzēm. Tādējādi “Cēsu alus” apņēmies līdz 2025. gadam ražošanā sasniegt CO2 neitralitāti, kā arī par 20% samazināt ūdens patēriņu ražošanas procesā.

“Eiropas Savienības ambīcija paredz līdz 2050. gadam panākt klimata neitralitāti, kas nozīmē samazinātu emisiju daudzumu, dabas resursu patēriņu un pilnīgāku aprites ekonomiku. Ņemot vērā, ka veidojam apmēram 60% no Latvijā saražotā alus apjoma, mūsu atbildība pret sabiedrību ar katru brīdi pieaug. Esam strādājuši pie “Cēsu Premium” attīstības, kas jau šobrīd ir pirktākais alus zīmols. Mūsu solījums ir efektīvs ražošanas process, kas samazina ietekmi uz vidi un rada uzņēmuma vērtību saikni ar “Cēsu Premium” dizainu. Tas vēstīs par mūsu rūpēm labākas nākotnes vārdā un iecienītu – kraukšķīgu un atsvaidzinošu – alus garšu, pircējiem jaunā un pievilcīgā vizuālajā valodā,” uzsver “Cēsu alus” valdes priekšsēdētāja Eva Sietiņsone.

“Cēsu alus” izmanto pārstrādājama iepakojuma materiālus un veicis investīcijas gan inovatīvās iekārtās, gan aprīkojuma nomaiņā. Paralēli “Cēsu alus” plāno vides iniciatīvas, tostarp koku stādīšanu, mežu sakopšanu, izmantoto resursu taupīšanu un alus brūvēšanas procesā radušos blakusproduktu – drabiņu – nodošanu lauksaimniekiem, atspoguļojot uzņēmuma filozofiju arī jaunajā “Cēsu Premium” produktu dizainā.

“Cēsu alus” zīmola attīstību un jauno produktu iepakojuma dizainu izstrādājusi globālā mediju aģentūra “HAVAS”. “Cēsu Premium” alus ar jaunu vizuālo izskatu ir pieejams visās tirdzniecības vietās.

“Cēsu alus” solījumus labākai nākotnei un iniciatīvas skatīt šeit: www.cesualus.lv/betterfuture